MANİFESTO

✓ Ticaretin her aşamasında size karşı dürüst ve açık olacağımıza,
✓ Çıkarlarınızı her şartta gözeteceğimize,
✓ Müşterilerimize ve tedarikçilerimize süreç içinde oluşacak her türlü engel ve problemde çözüm odaklı bir yaklaşım göstereceğimize,
✓ Her talebe ve isteğe aynı özenle yaklaşacağımıza,
✓ İşbirliğimizin bir kerelik değil, düzenli olması için uğraşacağımıza,
✓ Satın alma süreçlerinde size her türlü desteği vermek için elimizden geleni yapacağımıza,
✓ Ticari mahremiyetinize saygı göstererek, bizimle paylaştığınız her bilginin sırrımız olacağına,
✓ Sırtınızda bir yük değil, sırtınızdan yük alan olacağımıza

Söz veriyoruz.

FECON DIŞ TİCARET A.Ş.

Demir çelik sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyanın dört bir tarafından demir çelik ürün tedariğini sağlıyor ve finansman, lojistik, kalite kontrol, gümrükleme aşamalarında onlara destek oluyoruz.

Ürün seçimi, alternatif kalite araştırma/sunma ve o ürüne ait dünya trendleri hakkında teknik bilgi ve destek vermeyi de amaçlıyoruz.

Özellikle ismimizde Bulunan FE’nin açılımlarından biri olan Far East yani Uzakdoğu ülkeleri ile müşterilerimizin güvenli, sürekli ve avantajlı ticaret yapmaları için vesile olmayı amaçlıyoruz.
Aynı zamanda Türkiye’de üretilen birçok demir çelik ürününü tedarik ederek dünyanın dört bir yanına ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bir çok metal piyasası ile temasta olmamız bize daha geniş bir pencereden bakma imkanı sağlamakla beraber dünya demir çelik trendlerini daha öngörülü takip etmemizi sağlamaktadır.

Manifestomuzda söz verdiğimiz gibi; müşterilerimiz’e katma değer yaratmak için yola çıktık.

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURUMLAR