fecon hakkımızda

Fecon Dış Ticaret A.Ş.

Demir çelik sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyanın dört bir tarafından demir çelik ürün tedariğini sağlıyor ve finansman, lojistik, kalite kontrol, gümrükleme aşamalarında onlara destek oluyoruz.

Ürün seçimi, alternatif kalite araştırma/sunma ve o ürüne ait dünya trendleri hakkında teknik bilgi ve destek vermeyi de amaçlıyoruz.

Özellikle ismimizde Bulunan FE’nin açılımlarından biri olan Far East yani Uzakdoğu ülkeleri ile müşterilerimizin güvenli, sürekli ve avantajlı ticaret yapmaları için vesile olmayı amaçlıyoruz.

Aynı zamanda Türkiye’de üretilen birçok demir çelik ürününü tedarik ederek dünyanın dört bir yanına ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bir çok metal piyasası ile temasta olmamız bize daha geniş bir pencereden bakma imkanı sağlamakla beraber dünya demir çelik trendlerini daha öngörülü takip etmemizi sağlamaktadır.

Demir Çelik sektöründe işbirliği içinde bulunduğumuz Belçika Ferromac International NV’nin Türkiye ofisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Müşteri Odaklılık

Her müşterimize hak ettiği özenle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Üstün İş Ahlakı

Ticaretin her aşamasında size karşı dürüst çalışma ilkelerine uymak.

Sorumluluk

Ticari mahremiyetinize saygı ve gizlilik. Yerine getirilen faaliyetlerin kontrol edebilme gücümüz.

Rekabet ve Adalet

Müşterimiz ile doğru zamanda, doğru fiyat ve doğru teklifin buluşturulması. Müşterileri ve tedarikçilerimize süreç içinde oluşacak her türlü engel ve problemde çözüm odaklı bir yaklaşım felsefesi.

ÜYESİ OLDUĞUMUZ KURUMLAR

Menü